We konden uit het ‘Games of Trones’ nest niet van alle pups afstand doen . We hebben daarom gekeken naar welke dame het beste binnen onze roedel zou passen. Dat is gelukt met Jebel. Als pup was ze een knuffelaar. Inmiddels is het een echte dame die op allerlei manieren iets voor elkaar kan krijgen of kan ‘oplossen’.
Ze houdt niet van ‘gedoe’. Dat is nergens voor nodig, aldus Jebel. Ze had een groot respect voor haar moeder Izzy en haar jongere jaren was zus Loa haar grote voorbeeld.
Inmiddels kan ze in haar rol als tante ook flink wat energie kwijt. Kwispelend, vol enthousiasme en- of als het nodig is, even wat meer op de achtergrond, past ze zich altijd goed aan. Zo vervulde ze ook haar rol als moeder.
Jebel is gek op zwemmen, stoeien ( vooral met zus) en ze geniet van aandacht. Op cursus deed ze wat ze moest doen, maar ook niets meer of minder. Waar haar zus erg doelmatig en gedreven kan zijn, ligt het accent bij Jebel op gezelligheid. Ze is erg dynamisch en geniet van zwemmen, apporteren en mee rennen met de fiets.
Showen vond ze een periode erg leuk. Een kus voor de keurmeester, lag ook vaak op de loer. Dat zorgde nog wel eens voor hilariteit ( niet ieder vond het zo passend..).
Ze heeft op show gebied veel bereikt. Ze is Nederlands Kampioen, Sloveens Kampioen, Nederlands -en Belgisch Jeugdkampioen en Karawanken Winner.
Inmiddels vindt ze het showen niet zo leuk meer en zijn we daarmee dan ook gestopt. Jebel vind verder alles wel leuk, als het maar ontspannen is. Ze is erg pragmatisch in haar denken en doen. Haar motto is: ‘Pluk de dag. Het leven is een feestje’.
Sansa van de Pronkhoeve aka Jebel
Gewicht: 39 kg
Hoogte: 67 cm
Geboortedatum: 11-03-2018
HD A, ED 0/0, JME vrij, DM vrij
Embark getest: Free from Findings
Nederlands Jeugdkampioen
Belgisch Jeugdkampioen
Nederlands Kampioen
Sloveens Kampioen
Karawanken Winner
* Rapporten ter inzage beschikbaar